Ilmoittautuneet

Tulostettava sivu

Tapahtumaan ilmoittautuneet joukkueet.

Ilmoittautuneet

Test1

Jäsen 1 (Vetäjä): Test Test
Jäsen 2: Test Test 2
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 123456

Tutkimuskeijut

Jäsen 1 (Vetäjä): Esa Rantala
Jäsen 2: Sirpa Launis
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 209226

Seek&Destroy

Jäsen 1 (Vetäjä): Rami Saarijärvi
Jäsen 2: Olli Tuomisto
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 166825

Tuuripellet

Jäsen 1 (Vetäjä): Timo Pohjakallio
Jäsen 2: Jussi Vanhanen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 181650

Täh

Jäsen 1 (Vetäjä): Velipekka Raes
Jäsen 2: Eeva-Liisa Salonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 204042

Dagaz

Jäsen 1 (Vetäjä): Marja Jokela
Jäsen 2: Juha Rautakorpi
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 190392

NatureLovers

Jäsen 1 (Vetäjä): Hannele Kero
Jäsen 2: Reija Salomäki
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero:

Sotka

Jäsen 1 (Vetäjä): Mikko Kotola
Jäsen 2: Riku Heikkilä
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 179955

Rasti-ilvekset

Jäsen 1 (Vetäjä): Ulla Kovalainen
Jäsen 2: Hanna Arvola
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 57170

JuMa

Jäsen 1 (Vetäjä): Matti Hailu
Jäsen 2: Jukka Hailu
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 221284

GallupKärki

Jäsen 1 (Vetäjä): Emmi Lehkonen
Jäsen 2: Johanna Alakerttula
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 191532

Suunta-Sepot 1

Jäsen 1 (Vetäjä): Minna Koivisto
Jäsen 2: Maria Pietilä
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 174617

Rogataan taas

Jäsen 1 (Vetäjä): Samuli Saarinen
Jäsen 2: Mika Koikkalainen
Jäsen 3: Petri Nukarinen
Jäsen 4: Marko Mustanoja
Jäsen 5: Antti Karppinen
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero:

Taito Edellä

Jäsen 1 (Vetäjä): Pasi Koskinen
Jäsen 2: Joni Välimäki
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 194867

Jähijät

Jäsen 1 (Vetäjä): Antti Kalliomäki
Jäsen 2: Olli Kotiranta
Jäsen 3: Teemu Turunen
Jäsen 4: Juuso Västilä
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 204086

Koukkuun jääneet

Jäsen 1 (Vetäjä): Kari Sikkinen
Jäsen 2: Matti Kilpi
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 206701

Aimapeto

Jäsen 1 (Vetäjä): Aino Vettenranta
Jäsen 2: Maija Leppänen
Jäsen 3: Pekka Grönlund
Jäsen 4: Toni Vettenranta
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 216563

Wonkamiehet

Jäsen 1 (Vetäjä): Tommi Koistinen
Jäsen 2: Ville Möttönen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 219572

Pelikassit

Jäsen 1 (Vetäjä): Jaakko Vuorenmaa
Jäsen 2: Jani Heikkilä
Jäsen 3: Tero Heittola
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 223259

Pelikassit 2

Jäsen 1 (Vetäjä): Henri Mäenalanen
Jäsen 2: Aleksi Uosukainen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 59794

Rastivarsat

Jäsen 1 (Vetäjä): Milla Lohikainen
Jäsen 2: Olli-Petteri Hirvone
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 185125

Aallot

Jäsen 1 (Vetäjä): Aimo Aalto
Jäsen 2: Pirjo Aalto
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 207112

Team Pecos

Jäsen 1 (Vetäjä): Pekka Pekkala
Jäsen 2: Oskari Pekkala
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 143944

Roudasta rospuuttoon

Jäsen 1 (Vetäjä): Hanna-Maria Salminen
Jäsen 2: Lasse Tolppi
Jäsen 3: Teija Varis
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 226479

Kaurialan Tappara

Jäsen 1 (Vetäjä): Teemu Launis
Jäsen 2: Mikko Toivo
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 114508

Rantahakalaiset

Jäsen 1 (Vetäjä): Merja Toivonen
Jäsen 2: Jari Toivonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 210370

Pinsiön persjalkaset

Jäsen 1 (Vetäjä): Aki Koiranen
Jäsen 2: Joku lyhytjalkanen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 189827

MarJohKat

Jäsen 1 (Vetäjä): Johanna Leinonen
Jäsen 2: Marjut Dimitrow
Jäsen 3: Kati Kuusisto
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 186343

KSK10

Jäsen 1 (Vetäjä): Esko Jalanto
Jäsen 2: Terttu Jalanto
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 226673

Hiiltomiehet

Jäsen 1 (Vetäjä): Marko Bonden
Jäsen 2: Riikka Häkkinen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 504779

MäkiMan

Jäsen 1 (Vetäjä): Esa Mäkipää
Jäsen 2: Jukka Mannila
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 194758

Pasanna

Jäsen 1 (Vetäjä): Sanna-Maija Kela
Jäsen 2: Pasi Heinonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 206702

Ansipar

Jäsen 1 (Vetäjä): Anja-Riitta Hokajärv
Jäsen 2: Sirpa Aarrejoki
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 82004

Aaroninkorven Hiki

Jäsen 1 (Vetäjä): Rintala Kyösti
Jäsen 2: Rintala Veikko
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 159741

Huvikseen retkellä

Jäsen 1 (Vetäjä): Tapani Mikkola
Jäsen 2: Heli Mikkola
Jäsen 3: Mårten Lampén
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 179509

Team 27

Jäsen 1 (Vetäjä): Petri Hirvonen
Jäsen 2: Tanja Hirvonen
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 488082

Sorva Before Dawn

Jäsen 1 (Vetäjä): Tommi Valkolehto
Jäsen 2: Teemu Valkolehto
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 500908

Aina nälkä

Jäsen 1 (Vetäjä): outi kokkonen
Jäsen 2: satu koskenniemi
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 228107

Aina nälkä

Jäsen 1 (Vetäjä): outi kokkonen
Jäsen 2: satu koskenniemi
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 228107

Settiäijät

Jäsen 1 (Vetäjä): Asko Hämäläinen
Jäsen 2: Petteri Vigren
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 501868

Huvikseen retkellä

Jäsen 1 (Vetäjä): Tapani Mikkola
Jäsen 2: Heli Mikkola
Jäsen 3: Mårten Lampén
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 179509

Vikkelät sisiliskot

Jäsen 1 (Vetäjä): Eemil Koskinen
Jäsen 2: Petteri Hakala
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 191840

Valkotakkiset

Jäsen 1 (Vetäjä): Suvi Vänttinen
Jäsen 2: Anna Aalto
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 3h
Emit numero: 5032171706

Raivojuoksijat

Jäsen 1 (Vetäjä): Manu Humppi
Jäsen 2: Jussi Rosenström
Jäsen 3:
Jäsen 4:
Jäsen 5:
Joukkue osallistuu sarjaan: 6h
Emit numero: 135696